PACIFIC LANGUAGE INSTITUTE

PLI TORONTO: PLI (Pacific Language Institute) Kanada’nın en eski İngilizce dil okullarındandır. Özellikle akademik alanda verdiği iyi İngilizce eğitim programları ile tanınmaktadır. PLI Toronto, şehir merkezinde, ünlü eğlence merkezi Entertainment District, Eaton Centre alışveriş kompleksi, SkyDome ve CN Tower’a birkaç dakikalık yürüyüş mesafesinde bulunur.
Sosyal Olanaklar:
Ücretsiz kablosuz internet bağlantısı
Geniş ve modern derslikler
Multi medya merkezleri
Bilgisayar Labarotuvarı
İnternet cafe
PLI Toronto’da, çok çeşitli aktivite programlarının yanı sıra hafta sonları Niagara Şelalesi, New York, Washington DC ve Boston’a geziler düzenlenmektedir.
Konaklama
Aile yanı: PLI öğrencileri için güvenle seçtiği ailelerin yanında konaklama ayarlayark dil öğernirken öğrencilerin Kanadar kültürnü ve yaşam biçimini daha yakından tanımalarını da sağlamaktadır.
Tek kişilik odalarda
Yarım pansiyon Ya da tam pansiyon seçeneği
Ortak ya da isteğe bağlı özel banyolu
Zone 1: Okula 15-40 dak otobüs-tren mesafesi Ya da Zone2 : 40-55 dakika mesafe seçenekleri ile konaklama imkanı vardır.
Öğrenci evleri veya yurtlar: Aile yanında konaklamayı tercih etmeyen öğrenciler için öğrenci evleri ve yurt konaklama imkanı da mevcuttur.
Residence College Hotel
Cromwell Suites
PLI VANCOVER: Kanada, yaşam standartları, kültürel zenginlikleri, doğal güzellikleri ve eğitim kalitesi ile dünyanın en önde gelen ülkelerinden bir tanesidir. Çift anadilli bir yapıya sahip olması burayı dil eğitimi konusunda daha cazip kılmaktadır. Vancouver’a gelince ülkenin üçüncü büyük şehri olması ve de dünya üzerindeki en yaşanılır şehirlerden biri olarak seçilmesiyle Kanada’da eğitim için tercih edilebilecek en önemli merkezlerden birisidir. Gerek doğal güzellikleriyle, gerek yüksek yaşam standartları gerekse ülkenin diğer bölgelerine kıyasla daha yumuşak iklimiyle Vancouver burada eğitim gören öğrencilere eşsiz bir deneyim yaşatmaktadır.

PLI Vancouver bu eşsiz şehrin merkezindeki okullarıyla uzun yıllardır İngilizce konusunda Vancouver’daki en önde gelen eğitim kurumlarından birisi olmaya devam etmektedir. Okul binası metro istasyonunun hemen yanında, sanat galerileri, alışveriş merkezleri ve kafelerin birkaç adım ilerisinde, diğer yandan plaja ve dünyaca ünlü Stanler Parkı’na 10-15 dk yürüme mesafesindeyken PLI Vancouver’da eğitim alan öğrenciler kendilerini son derece canlı ve hareketli bu şehrin tam ortasında bulacaktır.
Sosyal Olanaklar
35 rahat, tam donanımlı aydınlık sınıflar
2 tane bilgisayarlı Multimedya merkezi
Ücretsiz internet erişimi
Genel çalışma salonu
Dinlenme Salonu
Vancouver Kütüphanesine 10 dk yürüme mesafesi
Aylık zengin sosyal aktivite programları
Konaklama
Aile yanı: PLI Vancover’da eğitim alırken okul yetkilileri tarafından ayarlanan ailelerden birinde kalmak mümkündür. Aile yanı konaklamayı tercih etmek her zaman için Kanada kültürünü yakından tanımak ve de İngilizce bilgilerinizi geliştirmek için en iyi seçeneklerden birisi olarak kalacaktır.
Tek kişilik odalar
Paylaşımlı banyolar
Özel istekle kişiye özel banyo
Yarım veya tam pansiyon konaklama
Zone 1 veya Zone 2 olarak istenen
Bölgeye göre ev ayarlama
Öğrenci Otelleri veya Rezidanlar: Eğitimleri süresince daha bağımsız bir ortamda yaşamak isteyen öğrenciler için PLI Vancouver çeşitli öğrenci apartmanı, otel veya rezidans alternatifler sunmaktadır. Buralarda öğrenciler kendilerine ait odalarında kalırken yemeklerini kendileri temin etmek durumundadır. Öğrenciler bu konaklama tipinde kendilerini uluslar arası bir yaşam ortamında bulacak, dünyanın çeşitli bölgelerinden gelen insanlarla iletişim içerisinde olacaktır.

The Buchan Hotel: Şehir merkezinde, sosyal olanakların içerisinde, plaja birkaç dakikalık yürüme mesafesinde, okula ise 10 dakika gibi bir sürede yürüyerek ulaşmayı sağlayan bu otel öğrenciler için özellikle düşük sezonda gayet uygun konaklama imkanı sunmaktadır.

Tercihe göre tek, çift veya suit odalar
Okula 10 dk yürüme mesafesi
Dinlenme Salonu
Sürekli ücretsiz kahve
Salonda kullanıma açık buzdolabı ve mikrodalga
Extra ücretle kablosuz internet erişimi
Jetonlu çamaşır makineları ve kurutucular
The Lord Stanley: Şehir merkezinde daha konforlu ve lüks konaklama tipi isteyen öğrenciler bu rezidans tipi konaklamada istediklerini bulacaktır. Okula yürüme mesafesindeki rezidans muhteşem şehir, dağ ve deniz manzarasıyla sakinlerine Vancouver’ın tadını çıkarmaları için daha çok imkan tanımaktadır.

Tek veya çift yatak-odalı suitler
Suit içerisinde tam donanımlı mutfak, banyo, tuvalet
Okula yürüme mesafesi
Bazı suitlerin içerisinde oturma ve yemek odaları
Ücretsiz kahvaltı
İnternet erişimi
Suitlerde şehir içi aramaların ücretsiz olduğu telefonlar
Her suitte çamaşır yıkama ve kurutma makineleri

Pacific Language Institute fiyat listesi

Kategori : KANADA DİL OKULU FİYATLARI, YURTDIŞI DİL OKULLARI and tagged , , , , , , , .