OMNICOM SCHOOL OF LANGUAGES

Eğitimdeki mükemmellik anlayışı ile 1974’den bu yana  hizmet vermektedir. Öğrencilerin dil becerilerini geliştirmeleri ve profesyonel eğitime kendine adamıştır.Öğrenci memnuniyeti ve kaliteli eğitim temel prensipleridir.

Okulun Merkezleri
Toronto
Kanada’nın en büyük şehri olan Toronto her yıl binlerce turisti ağırlamaktadır. Unesco tarafından  sürekli olarak dünyanın en yaşanabilir yeri olarak seçilme özelliğine sahip konforlu ve güvenli bir kasaba havasında ve aynı zamanda büyük bir şehir edasındadır.
Toronto Uluslar arası film festivali, Beachess Jazz Festival ve Dragon Boat Festival dünyaca ünlüdür.
Omnicom Toronto üst tarafta North York’ komşu bir bölgede yer almaktadır. En önemli noktalardan birisi  North York kütüphanesinde bulunan ücretsiz internet erişimidir. Alışveriş merkezleri, tiyatrolar, restaurantlar kolay ulaşım şeklindeki mesafelerde olup Toronto hem yaşamak hem okumak için son derece ideal bir şehirdir.

Merkezde Sunulan Uluslararası Programlar

Yoğun Ingilizce Programları

Power English For Life
Dükük seviyeli intermediate seviyesinde olup konuşma ve dinleme yeteneklerini geliştirme üzerine odaklanmıştır. 8 haftalık bir program olup alışveriş, şikayet, seyehat, bankacılık işleri, avcılık, gönüllülük, dışarıda yemek gibi çok çeşitli konularla ilgili olabilmektedir.

İletişim Odaklı Program
Kanada’da Çalışma ve Okuma Programı
Bu programla hem İngilizcenizi geliştirip hem de çalışma imkanı yakalayabilirsiniz.

Turizm ve Ağırlama Ingilizcesi

İş Ingilizcesi
Şirket iletişimi, işle ilgili kelime ve terimler, iletişim becerileri üzerine odaklı bir programdır.

İş Ingilizcesi Diploma ve Staj programı
Omnicom İş Ingilizcesi Diploma Programını başarıyla tamamlamış öğrencilere çeşitli Kanada şirketlerinden birinde ücretsiz staj yapabilme olanağı sağlamaktadır.

TOEFL,TOEIC,Cambridge Sınav Ingilizcesi Programı


Calgary
Kanada’da 1 milyon nufusuyla en hızlı büyüyen ve gelişen şehir konumundadır. Aynı zamanda en fazla gelirin olduğu, bilgisayar kullanma oranının en yüksek olduğu ve eğitim olanaklarının en yüksek olduğu şehirdir.Yine Toronto gibi Unesco tarafından  belirlenen en yaşanabilir şehirler listesinde yer almaktadır.
Omnicom School mükemmel bir yerleşkede şehir merkezine trenle 1 blok uzaklığında ve birçok otobüs durağıyla da kolay ulaşım sağlanan bir yerdedir. Merkezdeki bütün yerler ve merkezi olanaklar kısa bir yürüyüş mesafesindir.

Merkezde Sunulan Uluslararası Programlar

Yoğun Ingilizce Programları

İletşim Odaklı Program
WEP-Work Experience program
Bu program 50% akademik İngilizce ve 50% ücretsiz staj imkanı şeklindedir.

İş Ingilizcesi
Şirket iletişimi, işle ilgili kelime ve terimler, iletişim becerileri üzerine odaklı bir programdır.

TOEFL İBT Programı
Seviye 9 veya üstü gereklidir. Haftalık 25 saat olup internet temelli testler üzerine öğrencileri yeteneklerini geliştirmek için hazırlamaktadır. Bilgisayar temelli okuma, dinleme, konuşma ve yazma üzerine eşit şekilde odaklanılmaktadır.

IELTS,TOEIC Programı

Sunulan Konaklama Seçenekleri
Aile Yanı Konaklaması
Her aile dikkatlice seçilmiş olup, güvenli ve sıcak bir ortamda okulda öğrendiğiniz İngilizceyi günlük olarak pratik yapma olanağı bulabilme imkanını sizlere sunar. Bütün ailelerle tek tek görüşülüp, kaldıkları evler incelenmektedir.
Odanız tam ekipmanlı olup yatak, çalışma masası, dolap, klozet, ışıklandırma içermektedir. Aile günlük iki ya da üç öğün yemeği sizlere sağlamaktadır.

 Omnicom School of Languages fiyat listesi

Kategori : KANADA DİL OKULU FİYATLARI, YURTDIŞI DİL OKULLARI and tagged , , , , , , , , , , , , , .