Kaplan International-Amerika Üniversiteleri

Kaplan AmerikaKaplan akademik ve özellikle uluslararası öğrenciler için tasarlanmış üniversite Pathway kursları sağlamak için üst düzey ABD’li üniversitelere seçilmiş bir grup ile işbirliği içinde çalışmaktadır. Yoğun İngilizce dersleri ile her ders çiftleri üniversite hazırlık, bir Amerikan Üniversitesi yaşam hazırlamak için.Global Üniversite Yolları Programı başarı ile tamamlayan öğrenciler, bir ABD üniversitesinde lisans veya lisansüstü dereceye girdiği garantilidir.

 

Kaplan Pathways Northeastern UniversityKaplan Pathways PACE UniversityKaplan Pathways Utah University

 

Kaplan Pathways ile Kurs Seçenekleri

Lisans Programları

Prestijli Amerikan üniversitelerinden birinde lisans derecesine hazırlanın. Bizim 1-3 dönem programı çalışmanın seçtiğiniz alanda özel kurslar ile İngilizce dersleri birleştirir ve 2. dönem birinci öğrenci olarak dereceye kadar sağa gitmenizi sağlar.

Lisansüstü Programlar

Zaten kendi ülkenizde bir lisans derecesine sahip ve ABD’de üniversite sırada bir üst bir yüksek lisans derecesi kazanmak ister misiniz? Bunlar 1-2 yarıyıldan ders İngilizce dil becerilerini ve çalışma seçtiğiniz alanda bir Master derecesi için ilerleme gereksinimlerini karşılamak için ihtiyaç GMAT / GRE ® hazırlık sağlar.

Lisans Tamamlama Programı

Northeastern University parsiyel (en az 2 yıl) Liderlik ve Finans lisans derecesi ve Muhasebe tamamlayın ve kendinizi bir ömür boyu fırsat verin! Bir rekabetçi iş piyasasında bir kenar, ya da sadece derecesi sonunda sahne bir değişiklik arıyorsanız, Kaplan Lisans Tamamlama Programı sizin işletmeniz derecesi bitirmek için harika bir yoldur Yolları.

Bilgi işlem ve başvurularınız için

 

Kategori : AMERİKA'DA ÜNİVERSİTE FİYATLARI, Amerika’da sertifika programı, YURTDIŞI ÜNİVERSİTE FİYATLARI and tagged , , , , , , , .