DID

did’in açılımı deutsch in deutschland’tır (Almanca’yı Almanya’da öğrenin) ve bu 1970 yılında şirketin kurulduğundan beri ilkesidir. did, 35 yılı aşkın süredir Almanca’yı yabancı dil olarak öğretiyor ve hedefi : Almanca en kolay Almanya’da did ile öğrenilir! Çünkü did deutsch-institut’u seçmek sadece Alman dilini öğrenme anlamına gelmez. Bunun yanı sıra Alman kültürünü, Almanya’daki günlük yaşamı ve iş yaşamını, heyecan verici şehirleri ve çok çeşitli güzelliklere sahip kırsal alanları tanımak demektir. did’in en güçlü yönü Almanca öğretmeye odaklanmasıdır! did deutsch-institut olarak Alman Dili Cemiyeti (Gesellschaft für deutsche Sprache – GfdS) tarafından tanınmakta ve EAQUALS’ın üyesidir. Buna ek olarak her yıl 5.000′in üzerinde öğrencisiyle dünya çapında Almanca’yı öğreten en büyük ve en tanınmış kuruluşlardan biridir.

Yetişkinler için Almanca

Grup Dersleri : Grup derslerinde hem Almanca öğrenip hem de uluslararası arkadaşlar edinebilirsiniz. Siz de grup dinamiğini yaşayın ve Alman dilini Standart, Yoğun ve Hızlandırılmış kurslarda faal biçimde öğrenin.

Tek Kişilik Dersler: Tek kişilik dersler bireysel olup, öğretmeniniz sadece sizin ihtiyaçlarınızla ilgilenir.

Dil Programları: Tek kişilik dersler ve grup derslerinin yanı sıra İş Almancası, Öğretmenler için Almanca ve Staj Programı gibi Dil Programları sunulur. Böylece, Almanya’da hem Almanca öğrenecek hem de çalışabilirsiniz.

Öğrenciler için Almanca: Öğreniminiz için Almancaya ihtiyacınız var veya Almanya’da okumak istiyorsanız, hazırlık kursları sizi Alman üniversitelerine veya Fachhochschule’ye girmeniz için gereken dil sınavlarına hazırlayacaktır.

Öğretmenler için Almanca: did deutsch-institut Almanca öğretmenleri için en uygun eğitimi verir. Almanca öğretmenleri bizimle Almancaya öğrenci bakış açısından bakar ve en yeni öğretme materyalleri ve yöntemleriyle tanışırlar.

İş Almancası: Hukukçular için Almanca, Yöneticiler için Almanca veya Mühendisler için Almanca… İşiniz için Almanca gerekiyorsa did ile Bilim, Sanayi ve Ekonomi alanlarındaki Almancayı yoğun biçimde öğrenebilirsiniz.

Gençler için Almanca

Bir Senelik Kurslar: Haftada 24 saatlik yoğun kurslarda gramer ve konuşma alıştırmalarının yanı sıra diğer yaşıtlarınızla birlikte yabancı bir dil öğrenmenin ve onu aktif olarak kullanmanın keyfini tadacaksınız.

Yaz Kursları – Standart Kurslar : Almanya’yı sadece ders kitabınızdaki resimlerden ve televizyondan tanıyorsanız yaz tatilinizi bizimle geçirmeye karar vermelisiniz! Çünkü did deutsch-institut olarak size Almanya’da kelime ve gramerden daha fazla keşfedilecek şeyler olduğunu gösterebiliriz. Almanya’da insanların nasıl yaşadığını, ülkeyi, onun tarihini, kültürünü ve geleneklerini tanıtacağız. Çok kısa zamanda Alman mantığını ve dilini anlayacaksınız. Yaşınıza bağlı olarak (12 – 16 ve 14 – 17) 15 saatlik Standart kurs ve 20 saatlik Standart kurs arasında seçim yapabilirsiniz.

Yaz Kursları – Rezidans Kursları: Almanya’da kurs arkadaşlarınızla uzun zaman geçirmek istiyorsanız ve öğleden sonraları faaliyetle ve sporla dolu geçirmeyi tercih ediyorsanız Rezidans kurslarımız sizin için uygun olacaktır. Kurs arkadaşlarınızla birlikte size özel bir rezidansta kalacaksınız. Ekibimiz günün 24 saati sizinle ilgilenecek ve kendinizi evinizde hissetmenizi sağlayacak. Haftada 20 saat dersle hızlı ilerleme göstereceksiniz ve Almanca bilginizi pratikte yoğun olarak kullanacaksınız. Ayrıca derslerden sonra çeşitli spor faaliyetleri yapabilirsiniz.

Dil Programları: Bir Alman lisesinde veya Yatılı okulunda okumak nasıl olurdu? Bir aile yanında kalmak ve orada Almanca öğrenmek isterseniz veya Almanya’ya sınıf gezisi düzenleyin ve inanılmaz bir deneyim kazanın.

Almanca Kursları 8 – 14 Yaş : En genç öğrencilere Höchst’teki Rezidans kurslar önerilir. Öğrenciler burada bir misafir evinde kalıp; çok çeşitli boş zaman ve spor faaliyetlerinden yararlanabilirler. 24 Saat hizmet sayesinde öğrencilerle her zaman ilgilenilir.

Almanca Kursları 12 – 16 Yaş : 12 ve 16 yaşları öğrenciler için 15 saatlik Standart kurs en uygun tatil kursudur. Öğrencilerin, haftada 15 saat dersle Almanca öğrenmeye ve Aschaffenburg, Berlin veya Hintersee’ı keşfetme fırsatı olur.

Almanca Kursları 14 – 17 Yaş : Augsburg, Berlin, Köln, Nürnberg, Wiesbaden şehirlerinde 20 saatlik Standart kursa farklı yerlerde ve bir aile yanında kalarak gidebilirsiniz.

DID 2012 fiyat listesi

Kategori : ALMANYA DİL OKULU FİYATLARI, YURTDIŞI DİL OKULLARI and tagged , , , , , , , , , .