CICERO LANGUAGES INTERNATIONAL

Cicero 1980 yılında kurulmuş ve British Council tarafından akredite küçük, samimi ve profesyonel bir dil okulu

Okulda Dünyanın birçok yerinden öğrenci bulunmaktadır ve bunlar büyük bir aile gibi hareket etmekte ve birlikte zaman geçirmektedir. Herkes sıcak bir karşılama gösteren okul personeli öğrencilerin burada oldukları süre boyunca yardımcı olurlar. Okulda öncelikle seviyeniz ölçülür ve neye ihtiyacınız olduğuna karar verilir.

Cicero genel ve iş İngilizcesi grup derslerinin yanı sıra IELTS sınavı kursları sunmaktadır. Ayrı ayrı tasarlanmış bire-bir eğitim Fast Track kısmıda bulunmaktadır.

Okulda İngilizce artı spor, kültür, İngilizce artı golf,  düzenlenmesi aromaterapi, tenis, bahçe, binicilik, yemek, dans, çiçek, ve diğerleri gibi serbest dersler alınabilir.

Royal Tunbridge Wells yaklaşık 60.000 nüfusu vardır. İngiltere’de en iyi kırsal bölümler bu alanda bulumaktadır Londra’ya sadece 40km uzaklıktadır ve trenle sadece 50dk sürmektedir

Mağazalar, barlar, kafelerve restoranlar, çok sayıda gece kulübü, müze, kütüphane, sanat galerisi, sinema, müzik yerleri bol ve spor merkezi geniş bir yelpazede sahip olan kasaba öğrencilere vakit geçirebilecekleri birçok seçenek sunmaktadır. Okul ayrıca etkinlikler ve geziler bir program sunmaktadır.

Ne olursa olsun gereksinimleri, size uygun bir kurs bulmak zaman alacak ve Cicero sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağız!

Cicero Languages International 2012 fiyat listesi

Kategori : İNGİLTERE DİL OKULU FİYATLARI, YURTDIŞI DİL OKULLARI and tagged , , , , , , , .