CARL DUISBERG

Almanca Kursları – Almancayı Almanya’da öğrenmek

Yetişkinler için Almanca

Dört Carl Duisberg Centrum’unda grup kursu olan Yoğun Kurs Artı, Hızlandırılmış Kurs veya uygun bir bireysel çalışma seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Ayrıca İşyerinde Almanca, İş Müracaatı Antrenmanı veya İletişim Yeterliliğinin İyileştirilmesi gibi dile veya mesleki lisana yönelik modüllerde mevcuttur.

Tamamen sizin kişisel ilginize göre, Alman Tarihi, Mythos Kral Ludwig II veya Advent Özel  gibi, ek programlar için de kayıt yaptırabilirsiniz.

Çocuklar ve gençler için paket programlar

On yaşından itibaren olan çocuklara ve gençlere yönelik, futbol kampı veya yaz tatili kursları teklifleri tamamlamaktadır.

Almancayı Almanya’da öğrenmek

Almanya’da yüksek öğrenime hazırlık için olan modüller bir ağırlık noktası oluşturmaktadır. Yoğun Kurs Artı ile birlikte yabancı üniversite öğrencilerine yönelik lisan sınavlarına hazırlamaktadırlar. Carl Duisberg Centrum’ları lisanslı TestDaF sınav merkezleridir.

Almanya’yı Dinlenme ve Kültür Programı dahilinde yaşayın

Bir dili bilhassa günlük hayatta kullanmak suretiyle öğreniriz. Bundan dolayı Carl Duisberg Centren’ler ders dışında da misafir olarak bulunduğu ülkeyi tanıyabilmek ve Almanca bilgilerini geliştirmek amacıyla çok yönlü olanaklar sunmaktadır.

 Carl Duisberg 2012 fiyat listesi

Kategori : ALMANYA DİL OKULU FİYATLARI, YURTDIŞI DİL OKULLARI and tagged , , , , , , , , , .